Flagi Europy

5  1    44 フィッシュ    lenka1
mp3をダウンロードする 印刷 遊びます 自分をチェック
 

Flagi państw Europy już na Fiszkotece

Uczysz się na sprawdzian z geografii? Prawdopodobnie przyda Ci się pomoc! Teraz na Fiszkotece możesz powtarzać materiał korzystając z fiszek. Więc jeżeli jeszcze nie wiesz, jakie są flagi państw Europy, to trafiłeś we właściwe miejsce! Fiszki pozwolą Ci na błyskawicznie przyporządkowanie flag do odpowiednich państw tego kontynentu. Przydatna umiejętność niezbędna nie tylko podczas klasówki z geografii czy przyrody, ale także w trakcie podróżowania po Europie.

Ile jest państw w Europie?

W Europie znajduje się 46 państw, co oznacza, że poznanie każdej flagi państw europejskich może być problematyczne i zająć długie godziny mozolnego powtarzania. Na szczęście fiszki to innowacyjna metoda, dzięki której zapamiętujesz o wiele szybciej niż normalnie. Dużo szybciej poznasz flagi państw Unii Europejskiej i ogólnie flagi Europy dzięki kolorowym obrazkom, które przyciągną Twoje oko. Wystarczy odrobina cierpliwości i chęci, aby osiągnąć zamierzone efekty!

Ucz się z przyjemnością

Jeżeli jesteś ambitny i nauka Ci nie straszna, z pewnością spodobają Ci się propozycje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Są to flagi Ameryki Północnej i flagi Ameryki Południowej, które być może również przydadzą Ci się na sprawdzianie. Poza tym sprawdź też państwa i stolice Europy, aby oprócz flag być pewnym również co do stolic. Zwróci to z pewnością uwagę nauczyciela, któremu spodoba się Twoje zaangażowanie. Życzymy powodzenia!

コメント:

fff 彼は書きました: 2011-03-02 12:03:48
fajne

ela333 彼は書きました: 2011-05-31 13:37:17
helo bardzo fajne byłam wszędzie!!!

krzychsic 彼は書きました: 2012-10-07 13:48:14
dobre

コメントを投稿するにはログインする必要があります。