Kolory po niemiecku

5  1    14 フィッシュ    moniczek95
mp3をダウンロードする 印刷 遊びます 自分をチェック
 
質問 答え
biały
学び始める
weiß
brązowy
学び始める
braun
czarny
学び始める
schwarz
czerwony
学び始める
rot
fioletowy
学び始める
violett
niebieski
学び始める
niebieski ドイツ語で
blau
szary
学び始める
grau
zielony
学び始める
grün
żółty
学び始める
gelb
pomarańczowy
学び始める
orange
różowy
学び始める
rosa
granatowy
学び始める
dunkelblau
jasny
学び始める
hell
ciemny
学び始める
dunkel

Kolory – niemiecki z Fiszkoteką

Jeżeli zastanawiałeś się, jakie są kolory po niemiecku oraz jak się czyta kolory po niemiecku, to nasza lekcja rozwieje wszelkie wątpliwości. 14 fiszek zawartych w lekcji pomoże Ci szybko i skutecznie zapamiętać wszystkie podstawowe barwy po niemiecku. Poznasz wszystkie kolory tęczy po kolei i nie będziesz miał problemu z rozpoznaniem i określeniem koloru w języku niemieckim. Zapraszamy także do innych naszych lekcji z niemieckiego: dni tygodnia po niemiecku oraz miesiące po niemiecku.

Proste i skuteczne zapamiętywanie

Fiszki to z pewnością najlepszy sposób na zapamiętywanie i powtarzanie. W lekcji kolory po niemiecku możesz uczyć się na wiele sposobów. Do każdej fiszki są dołączone nagrania, podczas których możesz ćwiczyć razem z lektorem. To idealny sposób na naukę szczególnie dla słuchowców. W ten sposób dowiesz się np. jak brzmi biały po niemiecku. Dodatkowo możesz ściągać nagrania mp3 i uczyć się gdzie tylko zapragniesz: na spacerze, czy podczas drogi do szkoły. Zachęcamy także do innych naszych lekcji.

Twórcza nauka

W Fiszkotece możesz nie tylko korzystać z gotowych kursów i lekcji, ale także tworzyć swoje własne. Dodatkowo możesz udostępniać je innym użytkownikom i w taki sposób dzielić się wiedzą. To świetny sposób na współpracę z innymi użytkownikami Fiszkoteki. Sprawdź także: zaimki osobowe w języku niemieckim i zobacz jak wygląda nauka z Fiszkoteką.

コメント:

wiktoriastepaniuk 彼は書きました: 2012-04-13 14:03:05
bardzo fajne

ewadp 彼は書きました: 2012-04-24 11:35:03
przydatne słówka dla kazdego kto chce się nauczy j.niemieckiego:)

olibe2907 彼は書きました: 2012-09-11 20:55:16
fajne :)

agatkapios 彼は書きました: 2012-11-13 20:24:17
super ! ;)

コメントを投稿するにはログインする必要があります。