Narzędzia – słownictwo angielskie; Tools – English Vocabulary

4.5  1    24 フィッシュ    nikoletta
mp3をダウンロードする 印刷 遊びます 自分をチェック
 
質問 答え
dłuto
学び始める
chisel
drabina
学び始める
ladder
gwóźdź
学び始める
nail
kilof
学び始める
pickaxe
klucz ślusarski
学び始める
spanner
lutownica
学び始める
soldering gun
młotek
学び始める
hammer
nakrętka
学び始める
nut
narzędzie
学び始める
tool
nożyce
学び始める
shears
obcążki
学び始める
clippers
okulary ochronne
学び始める
goggles
ostrze
学び始める
blade
pędzel
学び始める
brush
pilnik
学び始める
file
piła
学び始める
saw
piła ręczna
学び始める
hand saw
piła tarczowa
学び始める
circular saw
poziomica
学び始める
spirit level
siekiera
学び始める
axe
skrzynka na narzędzia
学び始める
tool box
szczypce
学び始める
pliers
tokarka
学び始める
lathe
wkrętak
学び始める
screwdriver

Angielskie słownictwo w jednym miejscu

Chcesz szybko i skutecznie nauczyć się angielskich słówek? Najbardziej pomocne okazują się fiszki. Dziś nie trzeba jednak przygotowywać ich samemu w formie papierowej. Obecnie w Internecie skorzystać można z fiszek interaktywnych. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli sprawnie zapamiętywać angielskiego zwroty i słownictwo. Największy zbiór tego rodzaju pomocy dydaktycznych dostępny jest na Fiszkotece.

Fiszki dla dzieci i dorosłych

Nie ma znaczenia, czy musisz nauczyć się słówek do szkoły, czy na prywatne zajęcia. Fiszki to najprostsza droga do bogatego słownictwa, które potem zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli mogą wykorzystywać w życiu czy na lekcjach angielskiego. Fiszkoteka oferuje całe zestawienia fiszek związane z konkretną tematyką, np. narzędzia po angielsku. Nie trzeba więc przeszukiwać portalu, by odnaleźć dane terminy – wszystkie są obecne w jednym zbiorze. Wystarczy tylko kliknąć „rozpocznij naukę”, by je poznać.

Narzędzia po angielsku

Chcesz dowiedzieć się, jak jest dłuto, kilof, młotek, pilnik czy piła po angielsku? Zostaw słowniki i wejdź na Fiszkotekę! Komfortowe do przeglądania fiszki można śledzić w komputerze, smartfonie czy tablecie. Dzięki portalowi narzędzia po angielsku okażą się niezwykle proste do zapamiętania. Po co męczyć się ze słownikami czy podręcznikami! O wiele lepiej zajrzeć na Fiszkotekę i w mgnieniu oka opanować materiał. Fiszki można także odsłuchiwać. Ich wersje audio pomogą poznać prawidłową wymowę narzędzi.

コメントを投稿するにはログインする必要があります。