Dni tygodnia, miesiące i pory roku po niemiecku

2.2  5    28 フィッシュ    Muzax
mp3をダウンロードする 印刷 遊びます 自分をチェック
 
質問 答え
Tydzień
学び始める
die Woche
Dzień
学び始める
der Tag
Poniedziałek
学び始める
der Montag
Wtorek
学び始める
der Dienstag
Środa
学び始める
der Mittwoch
Czwartek
学び始める
der Donnerstg
Piątek
学び始める
der Freitag
Sobota
学び始める
der Sanstag
Niedziela
学び始める
der Sonntag
W (jakiś dzień tygodnia np. poniedziałek)
Np. W poniedziałek mamy dwie matematyki.
学び始める
an np. Montag
Miesiąc
学び始める
der Monat
Styczeń
学び始める
der Januar
Luty
学び始める
der Februar
Marzec
学び始める
der März
Kwiecień
学び始める
der April
Maj
学び始める
der Mai
Czerwiec
学び始める
der Juni
Lipiec
学び始める
der Juli
Sierpień
学び始める
dr August
Wrzesień
学び始める
der September
Październik
学び始める
der Oktober
Listopad
学び始める
der November
Grudzień
学び始める
der Decenber
Pory roku
学び始める
die Jahreszeiten
Wiosna
学び始める
der Frühling
Lato
学び始める
der Sommer
Jesień
学び始める
der Herbst
Zima
学び始める
der Winter

Dni tygodniu po niemiecku i nie tylko...

Jeżeli zastanawiałeś się jak po niemiecku są dni tygodnia, miesiące i pory roku to nasza lekcja rozwieje wszelkie wątpliwości. 28 fiszek zawartych w lekcji pomoże Ci szybko i skutecznie zapamiętać wszystkie miesiące po niemiecku. Poznasz także pory roku po niemiecku i nie będziesz miał żadnych problemów z ich określeniem. Już po chwili nauki będziesz wiedział, że poniedziałek to der montag, a styczeń po niemiecku to der Januar. Bez problemu będziesz wymieniał także pory roku po niemiecku, takie jak der Winter, czy der Sommer. Wystarczy tylko chwila nauki, by zapamiętać wszystkie dni tygodnia po niemiecku, miesiące i pory roku. Dołącz do Fiszkoteki i zobacz jak skuteczna jest nauka naszą metodą!

Proste i skuteczne zapamiętywanie

Fiszki to z pewnością najlepszy sposób na zapamiętywanie i powtarzanie. W lekcji Miesiące, pory roku i dni tygodnia po niemiecku możesz uczyć się na wiele sposobów. Do każdej fiszki dołączone są nagrania, podczas których możesz ćwiczyć razem z lektorem. To idealny sposób na naukę szczególnie dla słuchowców. W ten sposób dowiesz się, jak poprawnie wymawiać miesiące po niemiecku. Dodatkowo możesz ściągać nagrania mp3 i uczyć się gdzie tylko zapragniesz: na spacerze, czy podczas drogi do szkoły.

Twórcza nauka

W Fiszkotece możesz nie tylko korzystać z gotowych kursów z lekcji, ale także tworzyć swoje własne. Dodatkowo możesz udostępniać je innym użytkownikom i w taki sposób dzielić się wiedzą. To świetny sposób na współpracę z innymi użytkownikami Fiszkoteki. Gdy opanujesz już dni tygodnia po niemiecku, zaznajomisz się z porami roku i nauczysz się poprawnie wymawiać miesiące po niemiecku koniecznie sprawdź: kolory po niemiecku, nazwy zwierząt po niemiecku, a także kolory i kształty.

コメントを投稿するにはログインする必要があります。