Dni tygodnia po norwesku

4.5  2    7 フィッシュ    lenka1
mp3をダウンロードする 印刷 遊びます 自分をチェック
 
質問 答え
poniedziałek
学び始める
mandag
wtorek
学び始める
tirsdag
środa
学び始める
onsdag
czwartek
学び始める
torsdag
piątek
学び始める
fredag
sobota
学び始める
lørdag
niedziela
学び始める
søndag

Dni tygodnia - norweski

W zestawie znajdziesz dni tygodnia po norwesku wraz z tłumaczeniem, oraz nagraniami z poprawną wymową. Lekcja ta nada się idealnie dla osób początkujących, które dopiero wypróbowują swoje umiejętności językowe. Nauka prostych słówek to idealny początek przygody z językiem. Naucz się więc z systemem Fiszkoteki w niecałą minutę! Korzystając z naszych kursów i lekcji, bez problemu zapamiętasz podstawy norweskiego. Dodatkowym atutem naszych lekcji i kursów jest fakt, że jest to nauka norweskiego online, co oznacza, że możesz zabrać ze sobą fiszki i korzystać z nich niemalże wszędzie. Zacznij od lekcji "dni tygodnia po norwesku" i zdobywaj coraz większe umiejętności językowe!

Norweski - podstawy

Dni tygodnia po norwesku zapamiętasz bez problemu z fiszkami. Jest to szybki, prosty, i co najważniejsze skuteczny sposób. Po nauce możesz sprawdzić swoje umiejętności w specjalnej grze, dzięki której będziesz czuć się pewniej na sprawdzianie z norweskiego, czy np. podczas rozmowy po norwesku. Warto również dodać, że nasz system jest niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze, co sprawia, że z fiszek Fiszkoteki korzysta się jeszcze wygodniej!

Wypróbuj inne darmowe lekcje!

"Dni tygodnia po norwesku" to nie jedyna darmowa lekcja na Fiszkotece. Dzięki uprzejmości naszych użytkowników, masz dostęp do wielu innych, równie ciekawych i intuicyjnych lekcji, co "dni tygodnia po norwesku". Jeśli chcesz, sam również możesz stworzyć taką lekcję, wystarczy mieć konto na naszej platformie! W razie, gdybyś chciał przejrzeć naszą ofertę lekcji, wstawiamy tutaj kilka z nich, które być może Cię zainteresują: Kolory - język norweski, liczebniki norweskie, pogoda - norweski. Możesz również wypróbować specjalistyczne kursy językowe Fiszkoteki, opracowane przez naszych ekspertów. Tak bogaty zestaw do nauki z pewnością przyspieszy Twoje postępy!

コメント:

toniamikol 彼は書きました: 2011-10-31 18:32:25
jak mam przeczytać niedziele i sobotę

niunia581 彼は書きました: 2011-11-02 18:21:49
lurdag.sundag

niunia581 彼は書きました: 2011-11-02 18:23:40
u przechodzące w o

niunia581 彼は書きました: 2011-11-02 18:23:48
u przechodzące w o

jedzusieq 彼は書きました: 2011-11-04 14:17:50
robisz usta do o i mowisz y =, zadne u

bet-at-home-pl@wp.pl 彼は書きました: 2011-11-18 12:48:55
Katarzynka
bet-at-home-pl@wp.pl
fiszkoteka.pl

No to już znam trzy nowe norweskie słówka. Do tej pory uczyłem się tylko z fiszek na stronie
fiszkoteka.pl
Swoją drogą też bardzo fajna strona oferująca bardzo wiele możliwości nauki norweskiego i nie tylko

コメントを投稿するにはログインする必要があります。