Państwa i stolice Europy (wszystkie kraje)

3.6  36    45 フィッシュ    mashedparsleys
mp3をダウンロードする 印刷 遊びます 自分をチェック
 
質問 język polski 答え język polski
Albania
学び始める
Tirana
Andora
学び始める
Andora
Austria
学び始める
Wiedeń
Belgia
学び始める
Bruksela
Białoruś
学び始める
Mińsk
Bośnia i Hercegowina
学び始める
Sarajewo
Bułgaria
学び始める
Sofia
Chorwacja
学び始める
Zagrzeb
Czechy
学び始める
Praga
Dania
学び始める
Kopenhaga
Estonia
学び始める
Tallin
Finlandia
学び始める
Helsinki
Francja
学び始める
Paryż
Grecja
学び始める
Ateny
Hiszpania
学び始める
Madryt
Holandia
学び始める
Amsterdam (Haga - siedziba rządu)
Irlandia
学び始める
Dublin
Islandia
学び始める
Rejkiawik
Liechtenstein
学び始める
Vaduz
Litwa
学び始める
Wilno
Luksemburg
学び始める
Luksemburg
Łotwa
学び始める
Ryga
Macedonia
学び始める
Skopje
Malta
学び始める
Valletta
Mołdawia
学び始める
Kiszyniów
Monako
学び始める
Monako
Niemcy
学び始める
Berlin
Norwegia
学び始める
Oslo
Polska
学び始める
Warszawa
Portugalia
学び始める
Lizbona
Rosja
学び始める
Moskwa
Rumunia
学び始める
Bukareszt
San Marino
学び始める
San Marino
Słowacja
学び始める
Bratysława
Słowenia
学び始める
Lublana
Szwajcaria
学び始める
Berno
Szwecja
学び始める
Sztokholm
Ukraina
学び始める
Kijów
Watykan
学び始める
-
Węgry
学び始める
Budapeszt
Wielka Brytania
学び始める
Londyn
Włochy
学び始める
Rzym
Serbia
学び始める
Belgrad
Czarnogóra
学び始める
Podgorica
Kosowo
学び始める
Prisztina

Stolice Europy- jak zapamiętać?

Znać wszystkie Stolice Europy na pamięć to bez wątpienia nie jest proste zadanie, jednak wyzwanie to można sobie w dużej mierze ułatwić. Jak to zrobić? Aby zapamiętać wszystkie kraje Unii Europejskiej i ich stolice wystarczy skorzystać z interaktywnych fiszek! To niezwykle skuteczny sposób na przyswajanie wiedzy i ponadto bardzo przyjemny. Możesz być pewien, że po przerobieniu tej lekcji bez zawahania się będziesz wymieniał wszystkie państwa europy i ich stolice. 45 fiszek zawartych w lekcji państwa Europy to idealna powtórka dla każdego. Śpiewająco będziesz wymieniał stolice europy takie jak Paryż, Rzym czy Berlin. W lekcji nie pominięte zostały także mniej oczywiste państwa europy i ich stolice. Dowiesz się m.in. co jest stolicą Sarajewa i zdobędziesz wiele cennych informacji. Jest to wiedza, która przyda się nie tylko w szkole, ale także w życiu codziennym. Z pewnością niejednokrotnie zastanawiałeś się, jakie są państwa europy i ich stolice. Nasze fiszki z pewnością skrócą czas zastanawiania się nad tym zagadnieniem. Fiszkoteka sprawi, że geografia nie będzie już stwarzać problemów. Chcesz znać wszystkie Stolice Europy, to skorzystaj z tego kursu!

Stolice państw Europy z Fiszkoteką

Nie wiesz, co jest stolicą Serbii, Rumunii, Macedonii? Uczyłeś się już wielokrotnie, ale miasta i kraje UE oraz państwa i stolice Europy nie mogą pozostać w pamięci na dłużej? To znak, że pora skorzystać z nowoczesnych metod przyswajania wiedzy. Jedną z najbardziej efektywnych technik nauki są fiszki. Nie każdy jednak ma dostęp do wersji papierowych – dziś to jednak żaden problem! Fiszkoteka ma w swojej ofercie interaktywne fiszki, dostępne na komputerze, tablecie, smartfonie. Zachęcamy także do zapoznania się z: mapą polityczną Europy. Dzięki tym lekcjom, z pewnością zapamiętasz wszystkie stolice Europy. Gra z przyjaciółmi w skojarzenia stanie się dla Ciebie bułką z masłem.

Państwa Europy dla każdego

Fiszki nie są przeznaczone wyłącznie dla dzieci, które muszą opanować elementarną wiedzę z geografii w szkole podstawowej. Nasz sposób nauki idealnie nadaje się, aby opanować wszystkie państwa europy i ich stolice. Każdy powinien znać kraje Europy oraz ich stolice! Fiszkoteka to także idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zapamiętanie wszystkich europejskich stolic każdemu może sprawić kłopot. W końcu Europa ma ponad 20 krajów i tyle samo stolic. Warto więc skorzystać z interaktywnych fiszek i uczynić naukę przyjemnością. Z fiszkami państwa i stolice UE na zawsze pozostaną w pamięci i nikt nie będzie miał wątpliwości, że stolicą Malty jest Valletta, Mołdawii Kiszyniów, a Albanii Tirana. Na pewno na długo zapamiętasz państwa i stolice Europy. Polecamy także inne lekcje z zakresu geografii: mapa polityczna Afryki oraz rozpoznawanie drzew polskich. Dołącz do Fiszkoteki i zobacz na własnej skórze, jak szybko poznasz wszystkie kraje Europy.

コメント:

januszs4 彼は書きました: 2015-12-01 17:40:10
Super

コメントを投稿するにはログインする必要があります。